Cyklověž PřerovCyklověž Přerov, parkovací dům pro kola za 5 Kč / 24 hodin

Parkovací dům, Cyklistika v Přerově, Přerov

Volná místa

Velká kola

82

Dětská kola

16

Uschování / 24 hod

5,-Kč

Jak používat

První parkovací dům pro kola na Moravě stojí v Přerově

Kam s kolem? To je častá otázka každého majitele dražšího bicyklu. Mohlo by přece být předmětem zájmu nenechavých rukou, honí se nám obvykle hlavou. Zámek na kolo taky není zrovna bezpečné zajištění a navíc potřebuje „něco“, k čemu je možné kolo zamknout, a to „něco“ nebývá vždy v dosahu.

Novým a významným krokem, který podporuje aktivní cyklisty v Přerově, je postavení parkovacího domu pro kola. Stavba připomíná věž. Proto ji někteří nazývají cyklověží. Uschování kola nebo elektrokola v cyklověži má nesporné výhody. Především již zmíněnou bezpečnost vašeho kola, ale také jeho příslušenství. Můžete zapomenout na demontáž světel, cyklocomputerů, vyndávání obsahu cyklobrašen a podobně. Tady se vám určitě nic neztratí!

Parkovací dům pro kola v Přerově najdete v proluce mezi budovou vlakového nádraží a autobusovým nádražím. Při výšce 11,4 m a průměru přesahujícím 8 m ho určitě nepřehlédnete. Pro stavbu je typická ocelová konstrukce opláštěná bezpečnostním sklem a logo. Provoz je plně automatický, ovládání jednoduché a intuitivní. Přesto je u vstupního modulu podrobný návod na uschování a následné vyzvednutí vašeho kola (elektrokola). Poblíž stavby také najdete velkou informační tabuli s plánem města a vyznačenými cyklostezkami, včetně napojení na Cyklostezku Bečva. Město Přerov se stalo po Hradci Králové druhým městem v České republice a prvním na Moravě, které může cyklistům nabídnout moderní a především bezpečný způsob uschování kol a elektrokol.

Podívejte se na fotografie z průběhu stavby, která probíhala na sklonku roku 2015.Nonstop provoz
můžete uschovat tyto druhy kol

Elektrokola Velká kola Dětská kola

NONSTOP linka +420 602 206 150

"Parkovací dům pro kola" byl pořízen za přispění prostředků státního
rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR

MMR P?erovská rozvojová s.r.o. m?sto P?erov

Všechna práva vyhrazena (c) 2015 cykloprerov.cz
design a CMS wedipa.com, Přihlášení

Mapa stránek