Cyklověž PřerovCyklověž Přerov, parkovací dům pro kola za 5 Kč / 24 hodin

Cyklostezky, Cyklistika v Přerově, Přerov

Volná místa

Velká kola

85

Dětská kola

16

Uschování / 24 hod

5,-Kč

Jak používat

Cyklostezky a Přerov, Přerov a cyklostezky

Přerov má téměř ideální podmínky pro jízdu na kole. Rovná nížina Hané mnoho kopců nenabízí. Kolo mohou doslova používat všichni. Děti i senioři. Město tuto výhodu vnímá a používání jízdních kol dlouhodobě podporuje budováním sítě cyklostezek. Jízdu za použití vlastní síly navíc považuje za vhodnou alternativu k automobilové dopravě, která město sužuje nejen při dopravních špičkách.

Výstavba nových komunikací sjízdných na kole není jednoduchá. Nedostatek místa trápí Přerov stejně jako jiná města. Najít v existující zástavbě protkané různými komunikacemi a ozeleněnými plochami vhodné místo bývá těžký úkol. Nově budované stezky pro cyklisty musí být navíc bezpečné, efektivně propojovat městské části a navazovat na již existující cyklostezky a komunikace.

Přesto se nám to v Přerově daří. Nejnovější cyklostezka byla vybudována na nábřeží řeky Bečvy a propojuje oba hlavní mosty přes řeku. Příprava a výstavba dalších úseků bude pokračovat i v letech příštích. A pokud vybudované úseky stezek budou cyklisty oblíbené a často používané, můžeme si říct, že jsme společně o malý kousek zlepšili životní prostředí.Nonstop provoz
můžete uschovat tyto druhy kol

Elektrokola Velká kola Dětská kola

NONSTOP linka +420 602 206 150

"Parkovací dům pro kola" byl pořízen za přispění prostředků státního
rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR

MMR P?erovská rozvojová s.r.o. m?sto P?erov

Všechna práva vyhrazena (c) 2015 cykloprerov.cz
design a CMS wedipa.com, Přihlášení

Mapa stránek